בניית אתרים

בונים אתר מקצועי לעסק שלכם

בניית אתר מקצועי ומעוצב לפי צרכי הלקוח עם הכנה לקידום אורגני (SEO) בעיצוב אישי וחווית משתמש  (UX/UI) 

demo-attachment-264-Group-9279
Untitled-2
בניית אתרים
cloudways
demo-attachment-342-Group-29
ps
אלמנטור
crocoblock1

בנייה ועיצוב אתרים

אנו בונים את כל האתרים שלנו לפי צורכי העסק ובהתחשב בחוויית הגולש. לכן, כל האתרים שלנו מעוצבים אישית, מאובטחים, רספונסיבים (מתאימים לכל גדלי המסכים) ונבנים עם הכנה לקידום בגוגל (SEO). את האתרים אנו בונים דרך מערכת הניהול של WordPress שהיא מערכת חכמה, קלה ללמידה והכי חשוב מערכת קוד פתוח (כך שאנחנו יכולים לעשות כמעט כל מה שבא לנו). בנוסף, אנו מעצבים את האתרים בקשר הדוק אתכם על מנת שהאתר יראה בדיוק כמו שאתם מדמיינים אותו (אלא אם תבחרו את הדמיון שלנו). אנו ננחה ונדריך אתכם לאורך כל הדרך! וזכרו (גם אחרי שסיימנו לבנות את האתר) הדרך לעולם לא נגמרת, היא רק מתחילה! 

איזה אתרים אנחנו יודעים לבנות?

דפי נחיתה

אתרי תדמית

אתרי מסחר

אתרי פורטפוליו

אתרי פורטל

בניית דף נחיתה

אתר נחיתה או כפי שמכונה באנגלית Landign Page הינו אתר בעל דף יחיד המיועד למכירת מוצר ממוקד. הוא ממקד את תשומת לב הגולש היות ובדרך כלל תשומת ליבו של הגולש  הינו שניות בודדות. הוא נועד לפתיחה דרך קישורים או פרסום ממומן (PPC) וכשמו כן הוא, פשוט לנחות אצל הגולש. הוא מאופיין בפרסום ספציפי עם פרטים ליצירת קשר כגון: טלפון, אימייל, טופס להשארת פרטים וכד’ או קנייה מקוונת של המוצר, ומטרתו העיקרית היא שכנוע או מכירה והנעה להמשך פעולה, ובכך להגביר את יחס ההמרה ממטרה ממוקדת. בנוסף היות ומדובר בדף נחיתה, העיצוב לרוב יהיה שונה משאר האתר ומאוד ויזואלי, על מנת לשבור את העיצוב ולהתמקד במוצר. לרוב יופיע בגוגל כמודעה ממומנת באחד מארבעת התוצאות הראשונות וזאת על מנת למקסם רווחים.

אתרים בעלי דף נחיתה יכולים להגדיל את המכירות שלהם ממוצר או שירות ספציפי וממוקד.

היתרונות של דף נחיתה

היתרון של דף נחיתה הוא מיקוד כל תשומת הלב של הגולש במוצר או שירות ספציפי וללא השחת דעת. הוא מאפשר עיצוב שונה ובעל מראה ייחודי למוצר או שירות יחיד ומגדיל באופן משמעותי את יחס ההמרה וכמות הלידים למוצר ספציפי.

 

דוגמא לדף נחיתה

בניית אתר תדמית

אתר תדמית הוא אתר האינטרנט הנפוץ ביותר. אתר זה מרכז בתוכו את המידע על העסק, השירותים או המוצרים שהעסק מוכר, דרכי יצירת קשר וכד’.
היום בעידן הדיגיטלי ובחיפוש של גולשים באינטרנט כמעט כל עסק חייב שיהיה לו אתר כזה. המון לקוחות פוטנציאלים מחפשים את השירותים שלנו או המוצרים שאנו מוכרים קודם כל באינטרנט. לכן, אתר אינטרנט הוא כלי הכרחי לכל בעל עסק על מנת להגדיל את כמות הלקוחות שלו. כמעט כל לקוח חדש היום מגיע דרך החיפוש של השירות או המוצר באינטרנט.

בעלי אתר תדמית מגדילים באופן משמעותי את מספר הלקוחות שלהם! 

היתרונות של אתר תדמית

היתרון הבולט של אתר תדמית הוא המרחב והזמינות שבו הוא נמצא. תחשבו על זה שאתם בעצם מחזיקים את העסק פתוח 24 שעות ביממה למרות שהעסק סגור פיזית. בנוסף אתם לא רק מוגבלים במיקום הגאוגרפי שלכם אלא נמצאים בכל מקום בארץ ובעולם והכי חשוב בצורה ישירה וזמינה עם כל הלקוחות הפוטנציאלים שלכם. בנוסף כאשר לעסק יש נוכחות אינטרנטית הוא מרגיש באופן טבעי הרבה יותר אמין. ישנה תחושה שיש “אבא ואמא” , המידע באתר הוא אמין וזמין, והוא הגורם לפנייה של לקוחות פוטנציאלים.

אתרי תדמית

אתרי תדמית

בניית אתר מסחר (חנות וירטואלית)

אתר חנות וירטואלית הוא אתר המאפשר לבעל העסק למכור את המוצרים או השירותים שלו דרך האינטרנט. אתר זה הוא גדול משמעותית מאתר תדמית, וכולל בתוכו גם אתר תדמית, וגם אפשרות לרכישה באמצאות כרטיסי אשראי ו- Pay-Pal. סוג אתר זה, מתאים במיוחד לעסקים שרוצים להגדיל את המכירות שלהם דרך האינטרנט, ולא רק באמצעות הגעה פיזית של הלקוח אליהם לבית העסק. אתר מכירות חייב להיות מאובטח ברמה הגבוהה ביותר ומקודם בצורה הטובה ביותר על מנת להצדיק את קיומו. לכן, כאשר מחליטים לבנות אתר שכזה, חשוב מאוד לבחור בחברה שיודעת גם לדאוג לאבטחה מחמירה וגם יודעת איך לקדם אותו בצורה הטובה ביותר. באתר שכזה לכל מוצר יש דף מוצר משלו שדרכו ניתן להוסיף את המוצר לעגלת הרכישה ומשם לקנות אותו. אתם כבעלי העסק תקבלו הודעה במייל שבוצעה מכירה, עם כל הפרטים של הלקוח למשלוח. בנוסף, המערכת מתממשקת עם סליקת כרטיסי האשראי ו- Pay-Pal, ואתם מקבלים את הכסף מהמכירה ישירות ללא כל פעולה נוספת.

בעלי אתר מכירות מגדילים את המחזור החודשי שלהם באופן משמעותי

היתרונות של אתר מכירות

בעולם כיום ובישראל בפרט, ישנה עלייה מאוד חדה בקרב הגולשים שרוכשים מוצרים או שירותים דרך האינטרנט בצורה מקוונת. לכן, החשיבות של אתר מסחר אלקטרוני לעסק שיש באפשרותו למכור מוצרים בצורה מקוונת ולשלוח אותם ללקוח יכולה להגדיל באופן משמעותי את המחזור החודשי של העסק ולהגדיל את כמות הלקוחות שלו. בהתחשב במרחב והזמינות שבו הוא נמצא, ניתן למכור מוצרים בכל שעות היממה ולכול העולם אם תרצו בכך. בנוסף מאפשר לכם להציג את המוצרים שלכם בצורה הטובה ביותר והיפה ביותר.

 

אתרי מסחר

אתרי מסחר

בניית אתרי פורטפוליו

אתר פורטפוליו הינו אתר המיועד בעיקר לבעלי מקצוע הרוצים לשתף את תיק העבודות שלהם בתוך האתר. אתר זה מיועד בעיקר לצלמים, אדריכלים ומעצבי פנים, גרפיקאים ועוד. אתר זה מורכב מדף בית, עמוד אודות, עמוד פורטפוליו שמתחלק לתיקי עבודות, השירותים של נותן השירות וצור קשר. בעזרת אתר כזה ניתן להציג בצורה הטובה והיפה ביותר את תיק העבודות שלכם ולהראות לעולם מה אתם שווים. אפשר להסתכל על זה כקורות חיים של אותו איש מקצוע המראה את רמת המקצועיות הגבוה שבה הוא עוסק.

בעלי אתר פורטפוליו יכולים להביא לחשיפה מיטבית של העבודות שלהם ולהפוך גולשים פוטנציאלים ללקוחות חדשים

היתרונות של אתר פורטפוליו

הצגת תיק עבודות ברמה גבוה עם חלוקה לפרוייקטים נבחרים אותם אנו רוצים להציג ולהבליט. נותן לגולש המחפש את השירות לדעת באמת עד כמה טובה ואיכותית העבודה שלנו. מגדיל משמעותית את כמות הפניות לאנשי המקצוע משום שתיק העבודות חשוף ומזמין. 

אתר פורטפוליו

בניית אתרי פורטל

אתר פורטל הינו האתר הגדול ביותר, עם כמויות מידע גדולות מאוד, הדינאמי ביותר והמסובך ביותר. הוא אתר מורכב מאוד בדרך כלל מאלמנטים לא שגרתיים ואוסף לתוכו אפיון מדויק של העסק הצורך אותו. אתר המסתעף לכל מני כיוונים בדרך כלל עם המון אפשריות פילטור והמון אלמנטים מדויקים לפרופיל העסק. אתר כזה נחשב לבלתי מוגבל ביכולות שלו ומאוד עוצמתי. באתר מסוג זה משתמשים בדרך כלל עסקים הצריכים לוח מכירות כגון: יד 2 וכד’. עסקים שצורכים בדרך כלל אתר כזה הם מתחום התיירות כמו בתי מלון, צימרים, חברות תיווך, חברות השכרת רכב או מכירת רכב ועוד.

בעלי אתרי פורטל יכולים להזין את המידע בעצמם ולתת לגולשים שלהם אפשרות לחיפוש מדויק ורכישה מהירה של השירות / המוצר.

היתרונות של אתר פורטל

היתרון הבולט של אתר מסוג זה הוא שהאתר מאוד דינמי ומשתנה כל הזמן בהתאם להתרחשויות בשטח. ניתן לפלטר בקלות ולהגיע לתוצאות מדוייקות בתחום החיפש. מגדיל באופן משמעותי את המכירות של העסק. 

השלבים בהם אנו עובדים בבניית אתר

01

פגישת אפיון

בשלב הראשון, אנו נגיע אליכם לבית העסק בכדי להיפגש אתכם, להרגיש את העסק שלכם, לגעת בלב שלו ולקבל את האנרגיות שלו. אנו עושים זאת בכדי שנבין בדיוק כיצד לאפיין אותו בצורה הטובה ביותר ומה תהיה הדרך השיווקית הנכונה עבורכם. זהו השלב שבו אנו מרכזים את כל החומרים לאתר, ומתחילים לעבוד על מטרת האתר והרעיון העיצובי שלו . שלב זה נעשה בשיתוף פעולה מלא שלכם על מנת שנגיע לתוצאה הטובה ביותר עבורכם. בנוסף אנו מבצעים בדיקות של תחרות, מיהו המתחרה הישיר שלכם והמתחרים העקיפים שלכם, קהל יעד אליו מכוון האתר, מילות מפתח רלוונטיות וכד’.

02

כאן בונים בכיף

בשלב זה אנו מיישמים את כל הדגשים והנקודות עליהם דיברנו בשלב הקודם ומתחילים בבנייה ועיצוב האתר. זהו השלב שבו האתר מתחיל לרקום עור וגידים. גם שלב זה בדומה לשלב הקודם נעשה בשיתוף פעולה מלא ובצורת העבודה הייחודית שלנו “עד שייצא עשן לבן”. בשלב זה אנו נאסוף מכם את החומרים הרלוונטים. אל דאגה! אנו נעזור לכם להשלים כל מה שיהיה חסר. בשלב זה האתר יעלה על כתובת URL זמנית ואתם תכלו לצפות בכל זמן נתון בשלבי ההתקדמות והבנייה של האתר.

03

בקרת איכות ו QA

QA הוא קיצור של Quality Assurance או בעברית בקרת איכות. עם סיום בניית האתר, אנו עורכים סידרה של בדיקות איכות בכדי לוודא שאכן כל קישור וכפתור פועלים בצורה תקינה, האתר מותאם רספונסיבית למסכים שונים ועוד שורה של בדיקות נוספות. זהו השלב שבו אנו נעלה את האתר ל Domain משלכם, נדאג שהוא מאובטח ומהיר, נבדוק שוב שהכל תקין ונחבר אותו לגוגל.

04

עושים איתך דרך

QA הוא קיצור של Quality Assurance או בעברית בקרת איכות. עם סיום בניית האתר, אנו עורכים סידרה של בדיקות איכות בכדי לוודא שאכן כל קישור וכפתור פועלים בצורה תקינה, האתר מותאם רספונסיבית למסכים שונים ועוד שורה של בדיקות נוספות. זהו השלב שבו אנו נעלה את האתר ל Domain משלכם, נדאג שהוא מאובטח ומהיר, נבדוק שוב שהכל תקין ונחבר אותו לגוגל.

חשוב שתדעו

אצלנו כל האתרים

מבוססים מערכת וורדפרס

עיצוב אישי ללא תבניות

אתרים
רספונסיביים

אתרים
מאובטחים

הכנה לקידום אורגני (SEO)

שירותי תחזוקה חינם

(שנה ראשונה)

שרתי אחסון מאובטחים ומהירים

אחריות לכל החיים!

(בכפוף לתנאי בלו-פיל)

מבוססים מערכת וורדפרס

עיצוב אישי ללא תבניות

אתרים
רספונסיביים

אתרים
מאובטחים

הכנה לקידום אורגני (SEO)

שירותי תחזוקה חינם

(שנה ראשונה)

שרתי אחסון מאובטחים ומהירים

אחריות לכל החיים!

(בכפוף לתנאי בלו-פיל)