נעים מאוד! אנחנו בלו-פיל.

בנייה ועיצוב אתרים
קידום ושיווק באינטרנט.

מי אנחנו

חברה צבעונית ושמחה למיתוג, בנייה ועיצוב אתרי אינטרנט, אנו מקדמים עסקים בגוגל וברשתות החברתיות. ההתמחות העיקרית שלנו היא בבנייה ועיצוב אתרים עם דגש על קידום אורגני (SEO). כל האתרים שלנו נבנים על פי אפיון אישי של הלקוח, העסק והמוצר. 
אנו מתמחים בבניית אתרי תדמית ואתרי מסחר (חנות דיגיטלית), מיתוג עסקים, קידום אורגני בגוגל ושיווק בגוגל וברשתות החברתיות. כל האתרים שלנו נבנים על פי אפיון אישי של הלקוח, העסק והמוצר. כל האתרים שלנו בנויים בעיצוב אישי וללא תבניות,  אצלנו תקבלו יחס אישי ומענה לכל הצרכים שלכם בצורה אישית חמה ואוהבת. ההצלחה שלנו נובעת מההצלחה שלכם, ככה שאנחנו נעשה הכל, כדי שהעסק שלכם יצליח! אנחנו מבינים שאתם עובדים ומאוד קשה לפנות זמן כדי להגיע אלינו לסטודיו, חוץ מזה שאנחנו אוהבים לחיות את העסקים ולכן, אין צורך שתגיעו אלינו, אנחנו נגיע אליכם!

למה בלו-פיל?

שאלה יפה.. תדמיינו שאתם בטיול כייפי באיזה ג’ונגל, נוסעים לכם בכיף ומסתכלים על הנוף ועל בעלי החיים.. בין החיות פתאום אתם רואים להקה של פילים, בתוך הלהקה הזאת אתם שמים לב למשהו יוצא דופן, אתם רואים פיל אחד בצבע כחול! עכשיו, חזרתם מהטיול.. מה הדבר שאתם הכי תזכרו מכל הטיול הזה? את הפיל הכחול. למה? כי הוא שונה ומובדל מהאחרים. כך גם אנחנו, מתבדלים משאר העסקים בתחום שלנו. וכך גם הלקוחות שלנו, בתוך התהליך איתנו אנחנו מחפשים את הפיל הכחול שלהם! על מנת להבדיל אותם מעסקים דומים לשלהם.

סימני דרך

אבני הדרך שלנו במהלך השנים

שנת 2014
הקמת האתר הראשון שלנו
בשנת 2014 הקמנו את האתר הראשון שלנו. לאחר מכן, קיבלנו בקשות מעסקים אחרים לבנות להם גם אתר. לאחר מספר אתרים שבנינו והבנו שאנחנו פשוט חיים את העבודה הזאת החלטנו ללכת להתמקצע בתחום וללמוד אותו בצורה מקצועית שתיתן לנו את הכלים לבנות ולעצב אתרים מקצועיים שעושים עבודה שיווקית נהדרת.
שנת 2014
שנת 2016
לימודי תעודה
התחלנו ללמוד את התחום בצורה מקצועית! בניית אתרים, עיצוב, קידום ושיווק בגוגל וברשתות החברתיות. את הלימודים שלנו עשינו ב"הקריו" מכללה המתמחה בתחום. למדנו WordPress לעומק, HTML, CSS, JS, PHP. , תוכנות לעיצוב גרפי כמו Photoshop, Indisign ו - Ilostrator והבאנו את כל הידע שאנחנו צריכים על מנת להיות הכי מקצועיים בשוק.
שנת 2016
שנת 2018
פיל כחול נולד!
בשנת 2018 פתחנו את בלו-פיל והתחלנו במיתוג עסקים, בניית אתרים ללקוחות שלנו, עיצוב ופרסום לעסקים שסומכים עלינו (דרך אגב, עד היום)
שנת 2018
2022
עושים איתכם דרך
אנחנו כאן! לא בשביל למכור לכם מוצר, אלא לעשות איתכם דרך! מזמינים אתכם להצטרף ללקוחות הקיימים שלנו וביחד נעשה דרך.
2022

למה לצפות מאיתנו?

אז למה דווקא איתנו?

אנחנו לא מוכרים לך מוצר, אנחנו עושים איתך דרך!

זו היא אבן הדרך הכי חשובה שלנו! כל אתר שנמצא באוויר צריך תחזוקה, עדכונים שוטפים, פתרון תקלות, ריענון, העלאת תמונות, תכנים, שינויים בהתאם לשינויים בעסק וכד’. כאשר אנחנו מוסרים אתר ללקוח אנחנו מלמדים אותו לעשות את הדברים הבסיסיים באתר. אבל! אנחנו לא עוזבים אתכם, אנחנו ממשיכים לטפל לכם באתר, לתחזק אותו, לעדכן אותו ולשמור עליו מאובטח. אנחנו מעלים תמונות חדשות ותכנים חדשים ללא תשלום, אנחנו מבצעים שינויים בהתאם לדרישות של הלקוח לרוב ללא תשלום. אנחנו ממשיכים לשרת אתכם במלוא המרץ והאיכפתיות בכל זמן. האחריות על האתרים שלנו הם לכל החיים! ואנו דואגים לאחסן אותם בשרתים המובילים ביותר בעולם. כל האתרים מאובטחים ומעודכנים לפי התקנים המחמירים ביותר. בנוסף, אנו מבצעים גיבויים על בסיס יומי.

הכל מול אדם אחד

אנחנו חברה שבה הכל נעשה מול אדם אחד. ככה שאתם לא תגיעו לאיזה מזכירה שתשאיר הודעה שהתקשרתם, לא יחזור אליכם כל פעם משהו אחר, לא תצטרכו לשלוח מייל ולחכות שמשהו ישים לב שאתם קיימים. הכל נעשה בצורה פשוטה בלי סיבובים ובלי “תשאירו פרטים ואני אדאג שיחזרו אליכם”. אתם יכולים לתקשר איך שבא לכם ומתי שבא לכם! להתקשר, להיפגש, לשלוח הודעה ב WhatsApp, במייל, במסנג’ר, בשיחת וידאו ובכל דרך שבא לכם לדבר. אצלנו אין שעות פעילות, אנחנו זמינים עבור הלקוחות שלנו תמיד!

שיטת העבודה הייחודית שלנו "עד שיצא עשן לבן"

המושג “עד שייצא עשן לבן” לקוח מתהליך הבחירה של האפיפיור, הנקראת בלטינית קונקלווה שבתרגום לעברית נקראת “האספה”. הקונקלווה הוא גוף שבוחר ביחד את האפיפיור החדש. מרגע שמתכנסת הקונקלווה בקפלה הסיסטינית שבקיריית הותיקן, אסור לאף אחד לעזוב אותה עד רגע בחירת האפיפיור. הבחירה נעשית בעזרת פתקים, ובכל הצבעה כאשר עוד לא נבחר האפיפיור שורפים את הפתקים בתנור מיוחד ומוסיפים צבע מיוחד שצובע את העשן. אם לא נבחר עדיין האפיפיור העשן שחור, וכאשר נבחר המועמד העשן נצבע בלבן. ומכן מגיע המושג “עד שייצא עשן לבן”. כך גם אצלנו! כל עוד הלקוח לא מרוצה ב 100% לפחות! אנחנו לא מפסיקים לשנות, לתקן ולהמציא דברים מחדש. רק כאשר הלקוח שלם לגמרי עם העבודה שלנו גם אנחנו שלמים איתה. או בקיצור עד שייצא עשן לבן.  

אחריות לכל החיים!

בניגוד להרבה מאוד חברות בשוק, אנחנו דוגלים בכך שאתר האינטרנט שלך הוא חי ובועט כל הזמן! לפעמים ישנם תקלות ודברים לא עובדים פתאום או שמשהו משתבש באתר. כל האתרים שלנו הם באחריות מלאה! חברות שונות בתחום נותנות לכם אחריות ל 3 חודשים, אם אחרי שנה, שנתיים, 5 שנים משהו משתבש או לא עובד תצטרכו לשלם על תיקון. אצלנו לא! כל עוד האתר נבנה על ידי בלו-פיל הוא באחריותנו המלאה! לא משנה כמה זמן עבר..

אנחנו לא מוכרים לך מוצר, אנחנו עושים איתך דרך!

המקצועיות באה עם הניסיון הרב שיש לנו בתחום, והאהבה המטורפת למקצוע. אנו לומדים מדי יום דברים חדשים ומתעדכנים בכל החדש בתחומינו. בנוסף, אנו גם לומדים מהלקוחות שלנו המון מתוך תחומי העיסוק שלהם ובכך משלבים את המקצועיות הדיגיטלית שלנו עם התחומים השונים של הלקוח.

הכל מול אדם אחד

אנו מגיעים אל העסק ולא עובדים רק מהמשרד שלנו. חשוב לנו מאוד להרגיש את העסק, הנפשות הפועלות בו והאנרגיה. כשאנחנו נותנים שירות לעסק אנו מרגישים שאנחנו חלק מהעסק ומחוייבים לו ולהצלחה שלו לכן, השירות חייב להיות מכל הלב!

שיטת העבודה הייחודית שלנו "עד שיצא עשן לבן"

אם יש משהו שמוביל אותנו ואת ההצלחה מול הלקוחות שלנו היא האמינות. אמינות יוצרת ביטחון וכבוד הדדי בין אנשים ומקרבת את הצדדים עד לכדי חברות של ממש ושיתוף פעולה אמיתי! לכן, הבסיס שלנו כעסק שמשווק עסקים ותומך בהם דיגיטלית הוא ערך עליון מבחינתנו. אנו אומרים הכל! (לטוב ולרע) ומבקשים גם מלקוחותינו לדבר על הכל. כך אנו מפתחים אמינות וחברות בין הצדדים לשנים ארוכות.

אחריות לכל החיים!

אנו עובדים בשיטת עבודה ייחודית.  קראנו לשיטה “עד שייצא עשן לבן”
אז מה זה אומר? אם הלקוח לא מרוצה ושלם עם העבודה שלנו, לא סיימנו מבחינתנו את העבודה. אנחנו נמשיך לשפר, לשנות ולעשות הכל עד שהלקוח יהיה מרוצה ושלם ב 110% עם העבודה שלנו.
או בקיצור… עד שייצא עשן לבן.

לקוחות מספרים

כותבים עלינו בגוגל

כשהתחלנו את שיתוף הפעולה עם בלו פיל . האמנו שהם יעזרו לנו להגיע למטרות שלנו בצורה הקלה והמהירה ביותר, אך לא ציפינו לרמת מקצועיות כזו גבוהה שבאה יחד עם גישה חיובית וכיפית שהפכה את כל התהליך לחוויה מדהימה והחשוב. כמובן אני ממליץ בחום לכל מי שמעוניין באתר מקצועי
אשר מתאים לכל הפלטפורמות האינטרנטיות
אור אבוקסיס
אור אבוקסיס
2022-06-04
יחס מדהים יצאתי מרוצה מהשירות ומהאיכות
רועי אלקיים
רועי אלקיים
2022-03-29
אחרי שנכוויתי מעסקים דומים הגעתי לבלו-פיל וקיבלתי שירות שאין בשום מקום אחר , בנו לי אתר שמביא לקוחות ועשו לי אחלה קידום מקבל שירות מכל הלב עם המון סבלנות בכל רגע נתון. תודה רבה לכם.
Misha “MishaZazoo” Listrotenko
Misha “MishaZazoo” Listrotenko
2022-02-09
אלופים! שירות מדהים! תמיד נותנים מענה לכל שאלה. בנו לי את אתר החלומות שלי נגיש ואסתטי. עשר מעשר!
Lee Herman
Lee Herman
2022-02-07
צוות מקצועי ומיומן שליווה אותנו שלב שלב בבניית אתר לחברה, החל מעיצוב קונספט ועד קידום יעיל ומקצועי של האתר בהיבט השיווקי. תודה על שירות מסור ומקצועי.
dudy aviv
dudy aviv
2022-01-27
שמחה מאוד שהגעתי ל-Bluepil, כי בנו לי אתר נפלא שבו יש מענה על כל דבר שלקוח צריך על מנת לדעת את כל מה שהוא רוצה על העסק שלי, והשווק שהם עשו לעסק שלי הביא לי המון לקוחות חדשים. מלבד זאת, תמיד זמינים ותמיד יש מענה בצורה אדיבה ונעימה שפשוט כיף. אם אתם מחפשים בוני אתר ומשווקים רציניים ואיכותיים לעסק שלכם, זה רק Bluepil.
hanita Mann
hanita Mann
2022-01-27
יאיר וסיוון מקצוענים עם שירות איכותי בטירוף פשוט כיף שבחרתי בהם לעשות לי את האתר והקידום תמיד זמינים לשיגעונות שלי מומלץ בחום למי שרוצה גם איכות וגם שירות
dror gil
dror gil
2022-01-27
Office services
Office services
2022-01-27

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בנייה ועיצוב אתרים, קידום ושיווק באינטרנט

בואו נדבר על זה..

בניית אתרים, קידום ושיווק

בניית אתרים,
קידום ושיווק

עיצוב גרפי