באילו מהזירות אתם נמצאים?

שיווק ופרסום ברשתות החברתיות

פייסבוק

פייסבוק היא הרשת החברתית הגדולה ביותר בעולם. הוקמה ע”י מארק צוקרברג בפברואר 2004 ומונה כיום יותר מ -2 מיליארד חברים כאשר 800 מליון מהם פעילים בתדירות גבוהה. פייסבוק הינה אחת מ -3 האתרים הנצפים ביותר בישראל.

אינסטגרם

אינסטגרם הינה רשת חברתית לשיתוף תמונות וסרטוני וידאו קצרים. בשנת 2012 נקנתה ע”י פייסבוק וכיום היא חלק בלתי נפרד ממנה.

יוטיוב

יוטיוב הינה רשת חברתית לאחסון ושיתוף סירטוני וידאו. הרשת נוסדה בפברואר 2005 ונקנתה על ידי גוגל תמורת 1.65 מליון דולר בנובמבר 2006. נכון ליוני 2020 יוטיוב הינו האתר השני הנצפה ביותר בעולם.

PPC

פרסום ממומן ברשתות החברתיות

הפרסום הממומן הוא יתרון אדיר לכל מי שמחפש פרסום ממקוד מטרה. ניתן להגדיר בשיטה זו בדיוק למי אנחנו רוצים לפרסם על-פי מגדר, גיל, תחומי עיניין מסויימים ועוד. שיטות השיווק הן שונות ומגוונות ותלויות במטרת הקמפיין שלנו. הפרסום הממומן בפייסבוק משלב אוטומטית (אם תרצו בכך, ולמה שלא בעצם..) את הפרסום באינסטגרם. כך שאנו תופסים שתי ציפורים במחיר אחד.

פילוח

ניתן לפלח את הלקוחות שאנו מעוניינים שיקבלו את הפרסום שלנו על פי נתונים דמוגרפים ותחומי עניין ובכך למקד את הפרסום שלנו לאנשים שהסיכוי שימירו לנו הם גדולים יותר. כך אנו שוב חוסכים בעלויות ומגדילים את יחס ההמרות.

סוגים רבים של מודעות

ניתן לפרסם המון סוגים של מודעות שונות בקמפיין אחד ולבדוק מה מהם עובד ומה פחות. את אלה שעובדים לתגבר ואת אלה שלא פשוט מורידים. כך מגדילים את יחס ההמרות ומקטינים את ההוצאות.

מתאים כמעט לכל תקציב

את התקציב אתם קובעים על פי היכולות שלכם. התקציב מוגדר כתקציב יומי. כך שהשליטה על ההוצאות הן ליום.

תנו לנו לנהל לכם את הדף העסקי

ניהול דף עסקי ברשתות החברתיות

ברשתות החברתיות ניתן להקים דף עסקי שהוא שונה במהותו מפרופיל רגיל בפייסבוק ובאינסטגרם. דף זה מתמקד בעסק עצמו. זוהי זירת הפרסום והפעילות של העסק. בדף זה מעלים עדכונים, מבצעים, סיפורים שאנחנו רוצים לשתף בהם את לקוחותינו, להעלות תמונות ועוד. אנו מנהלים דפים עסקיים בפייסבוק, אינסטגרם וביוטיוב.

עיצוב הדף העסקי

אנו מעצבים את הדף העסקי שלכם ומתאימים אותו לעסק שלכם.

 • באנרים
 • תמונת נושא
 • תמונות לתכנים שאנחנו מעלים
 • תכנים

  על מנת שדף עסקי יהיה פעיל בצורה יעילה צריך להוסיף תכנים על בסיס שבועי. אנו כותבים את התכנים ומעלים בין 2-3 פוסטים בשבוע בצירוף תמונה. פעם בשבוע נחליט יחד מהם הנושאים אותם נרצה לפרסם בשבוע הקרוב ומתי.

  אסטרטגיית שיווק וניהול שותף

  פייסבוק אינה חושפת את התוכן שלנו לכל הגולשים שעשו לנו לייק לדף. לכן, חשוב לבנות אסטרטגיית תוכן כזו שתהיה לה הפוטנציאל הגדול ביותר למעורבות בדף, הנעת הגולשים לפעולה ומעורבות מקסימלית. בנוסף אנו נענה ללקוחות שלכם בכל שאלה ונפתור כל בעיה.

  רשתות חברתיות

  מחירי פרסום וניהול דף עסקי

  ניתן לשלב ניהול של מספר זירות כאשר ניהול של 2 רשתות חברתיות הינו 2400 ש”ח (כ – 20% הנחה) וניהול 3 זירות במחיר של 3150 ש”ח (כ – 30% הנחה)

  ניהול דף בפייסבוק / אינסטגרם

  המחיר הינו חודשי
   

  1500

  צריך גם בניית אתר? כנס לחבילות המשתלמות שלנו!

  ניהול דף ביוטיוב

  המחיר הינו חודשי
   

  1500

  הסירטונים יתקבלו מהלקוח, כמות הפוסטים תלויה בקבלת הסרטונים מהלקוח ובתנאי שהם אינם ציכים לעבור עריכה. במידה ונדרשת עריכה, יש לקחת בחשבון שכל סרטון הינו שבוע עריכה והוא יעלה כשבוע לאחר קבלת הסרטון מהלקוח.

  קידום ממומן ברשתות החברתיות

  המחיר הינו חודשי ואינו כולל את התקציב למפרסם
   

  750

  צריך גם בניית אתר? כנס לחבילות המשתלמות שלנו!

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  בנייה ועיצוב אתרים, קידום ושיווק באינטרנט

  בואו נדבר על זה..

  בניית אתרים, קידום ושיווק

  בניית אתרים,
  קידום ושיווק

  עיצוב גרפי