אז מי אנחנו?!

נעים מאוד! אנחנו בלו-פיל.

חברה צבעונית ושמחה למיתוג, בנייה ועיצוב אתרי אינטרנט, אנו מקדמים עסקים בגוגל וברשתות החברתיות. ההתמחות העיקרית שלנו היא בבנייה ועיצוב אתרים עם דגש על קידום אורגני (SEO). כל האתרים שלנו נבנים על פי אפיון אישי של הלקוח, העסק והמוצר. יש לנו מחלקות מומחים בכל אחד מהתחומים שאנו נותנים בו שירותים.

למה צריך בכלל אתר ופרסום באינטרנט?​

תחום האינטרנט תופס תאוצה בכל יום שעובר, רוב האנשים היום בעולם מחוברים לאינטרנט וצורכים דרכו כל מידע שמעניין אותם ובנוסף צורכים גם מוצרים בצורה מקוונת ובלחיצת כפתור. כחברה מובילה בתחום אנו מודעים לכוחו העצום של האינטרנט בצריכת המידע וקידום עסקים בארץ ובעולם. 

השיטה הייחודית שלנו

בכדי להצליח לשווק אתכם בדרך הנכונה ובכדי שתראו תוצאות, פיתחנו שיטת עבודה ייחודית וקראנו לה “עד שייצא עשן לבן” בשיטה זו אנו עובדים בקשר ישיר מול הלקוח ולא בונים את האתר בלי שהלקוח יראה מה אנחנו עושים לאורך הדרך. אנו משנים ומתקנים עיצובים לפי דרישות הלקוח ולא מסיימים מבחינתנו את העבודה עד שאנחנו לא בטוחים שהלקוח שלנו בטוח במה שיצרנו ושלם עם עבודתנו. זה נכון לגבי כל העיצובים שלנו החל מעיצוב האתר דרך עיצובים לפרסום בגוגל וברשתות החברתיות ועד העיצובים לדפוס.

איך אנחנו יודעים בדיוק מה מתאים ללקוח שלנו?

החשוב לנו ביותר הוא להכיר את הלקוח ואת העסק וללכת איתו יד ביד לאורך כל הדרך. זאת הסיבה שעסקים עובדים איתנו, התחושה והיחס שמקבלים מאיתנו הוא אישי ובהרגשה שאנחנו עובדים רק איתכם. גם אנחנו מרגישים ככה! וממש מרגישים כאילו אנחנו חלק בלתי נפרד מהעסק שלכם. אנו מאמינים שאתר אינטרנט הוא לא מוצר אלא דרך! הדרך לשיווק המוצר שלך באינטרנט. בעקבות כך חשובה לנו העבודה הישירה והקשר האישי עם העסק. אנו מאמינים שלכל עסק יש שותפים להצלחה, וגם לפעילות בדיגיטל צריך שותף לאותה הדרך.

אנו מגיעים אליכם לעסק ולא נפגשים אצלנו במשרד (למרות שאתם תמיד מוזמנים לבקר) וזאת על מנת לראות את העסק, איך הוא מתפקד ולגעת בלב הפועם שלו. רק כך ניתן באמת להרגיש אותו ולדעת איך לאפיין אותו ולשווק אותו בצורה הכי נכונה וטובה לו. בונסף לכך גם חוסכים לכם נסיעות וזמן מבוזבז שבהם העסק צריך אתכם. 

מבוסס וורדפרס

עיצוב אישי

אתר מאובטח

רספונסיבי

הקפדה על UX/UI

האתר נבנה ב ❤️ ע”י בלו-פיל  חברה לבנייה ועיצוב אתרים, קידום ושיווק באינטרנט. © כל הזכויות שמורות!

צור קשר

ניתן ליצור קשר בדרכים הבאות